Hakkımızda

Akhan Hukuk&Danışmanlık, Av. Hakan Akhan tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun 10. yılını kutlayan hukuk büromuz, bilgi birikimi ve deneyimleriyle müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yönelik, pratik ve sonuç odaklı çözümler üretmektedir. Müvekkillerimizin her bir talebi, uzman avukatlarımız ve danışmanlarımız tarafından itinayla değerlendirilmekte ve çözümlenmektedir. Müvekkillerimizin haklarını savunurken, hukuki sürecin başlangıcından sonuna  kadar, ciddiyetle ve  kararlılıkla hareket ederiz.

Temel hedefimiz, müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki sorunları çözmenin yanında müvekillerimiz için etkin bir hukuki koruma sağlamaktır. Hukuk büromuzun ünvanından da anlaşılacağı üzere, hukuki danışmanlığa özel bir önem vermekteyiz.

Beşeri ve ticari münasebetlerin oluşumu esnasında alınan hukuki danışmanlık hizmetleri, ileride doğması muhtemel birçok hukuki uyuşmazlıkta hak kaybına uğrama riskini azaltacak, hatta ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle, faaliyet alanımızın önemli bir bölümünü sürekli hukuki danışmanlık hizmetleri oluşturmaktadır.

Akhan Hukuk&Danışmanlık'ın hizmet politikasını, çalışma alanlarını ve ekibimiz hakkında bilgi almak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi almak için avukatlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.